ANNIKA JA MARTTI TEGID PIKA BASSEINI STARTE USA GP- SARJAS

USA-s Columbuses (Ohio) peetud Grand Prix võistlustel tegid meie ujujatest kaasa Martti Aljand, Annika Saarnak ja Jana Kolukanova.

Martti läbis 100 meetri rinnuliujumises distantsi eelujumiste neljanda ajaga 1.02,16. Finaalis sai ta ajaks 1.02,49, mis andis 5. koha.

200 meetri rinnuliujumises sai Martti Aljand eelujumiste 13. aja läbides 4 basseinipikkust 2.18,79-ga. Osalemisest B-finaalis Martti loobus.

Annika Saarnak sai 100 meetri liblikujumises 8. koha isikliku rekordiga 1.00,81. Olümpiamängude B-normist jäi seekord veel puudu 6 sajandiksekundit.

50 meetri vabaujumises sai Annika Saarnak ajaks 27,36, mis andis 31. koha.

Jana Kolukanova võitis 50 meetri vabaujumise B-finaali ajaga 26,46 ning saavutas 9. koha.

100 meetri vabaujumises osales Jana Kolukanova C-finaalis, kus sai ajaks 57,99 ning kokkuvõttes 21. koha.