KEILA AUHINNALAUAST JÄI MEIE KLUBI AMPS SEEKORD VÄIKESEKS

Selle aasta Noortesarja Finaal toimus jällegi Keila suvises ja päikeselõõsases Veekeskuses. Kogu ujula sai kohalesõitnuid täis ja õnneks jätkus ruumi ka vanematele- pöidlahoidjatele. Köha, nöha ja haigusepisikud tegid enne finaali ära suure laastamistöö meie neiukeste-finalistide hulgas. Kes jäi kuivale paariks nädalaks ja kes veel rohkemaks. Suured tänud ja tublid, et suures osas siiski ujuma tulite ja endast vist 110 või rohkemgi protsenti vees andsite. Kahjuks olid haigused teinud oma töö ja see oli ka tulemustes näha. egas midagi -küllap tulevad jälle uued võistlused ja avanevad uued võimalused endid näidata.
Noormeestest õngitsesid kalamehed Kert ja Miko siiski kaks esikohta ka meie kukrusse. Võitlused ja heitlused veeradadel on aga karmid. Medalitahtjaid on palju ja õnn naeratab ikka nendele, kes treeningutel rohkem endale “PIITSA” andnud. Meie meeste hulgas neid erilisi piitsutajaid praegu kahjuks ei ole. Ehk ärkavad ja märkavad tulevikus, et võita on mõnus ja selle nimel pingutada samuti hea tunne.
Stardid starditud ,kogemused saadud- nii mõnelgi ehk jäi midagi kripeldama ja treeneritel käed sügelevad- tahaks kohe ruttu treenima hakata.
Parimad tegijad seekord:

MIKO LILLEORG P-13 I koht 100mlib-1.12,40
IIIkoht 100sel-1.14,30 IV koht 50m va-29,29 V koht 100 ko-1.14,10

KERT SAARMA P-14 I koht 50m va-26,64 V koht 200ko-2.29,17

MAI RIIN SALUMAA T-11 III koht 50m va-32,52 IV koht 50m lib-38,72 IV koht 50m sel 38,72 IV koht 100m ko-1.24,26

MARIA KERIDON T-12 II koht 100rin-1.31,49 II koht 100m sel-1.24,27 IV koht 200m va-2.41,90

SIGRID SEPP T-13 II koht 100lib-1.17,23 III koht 200m ko-2.41,82 V koht 100m sel-1.14,54